Застъпници на кандидатската листа на съответната партия/коалиция/местна коалиция/инициативен комитет | № на удостоверение |
---|---|
Татяна Радева Иванова | 1/19.10.2015 |
Теньо Мишев Митев | 2/19.10.2015 |
Тянка Тончева Вълчева | 3/19.10.2015 |
Иван Кирчев Желев | 4/19.10.2015 |
Донка Петева Филипова | 5/19.10.2015 |
Снежа Йорданова Грудева | 6/19.10.2015 |
Иван Боянов Джуков | 7/19.10.2015 |
Юли Пантелеев Борисов | 8/19.10.2015 |
Тодор Костов Тонев | 9/19.10.2015 |
Борислав Иванов Борисов | 10/19.10.2015 |
Жулиен Стайков Арнаудов | 11/19.10.2015 |
Ваня Анастасова Анастасова | 12/19.10.2015 |
Красимир Георгиев Бързев | 13/19.10.2015 |
Гинка Георгиева Недялкова | 14/19.10.2015 |
Катя Атанасова Борисова | 15/19.10.2015 |
Мадлен Петрова Грозева | 16/19.10.2015 |
Аглая Антоний Неделчева | 17/19.10.2015 |
Даниел Станков Вълев | 18/19.10.2015 |
Тодорка Тенева Пейчева | 19/19.10.2015 |
Деница Димитрова Делчева | 20/19.10.2015 |
Веселин Михайлов Ковачев | 21/19.10.2015 |
Марийка Жекова Ковачева | 22/19.10.2015 |
Кремена Тодорова Стойкова | 23/19.10.2015 |
Владимир Димитров Ралев | 24/19.10.2015 |
Янка Димитрова Желязова | 25/19.10.2015 |
Таня Иванова Ралева | 26/19.10.2015 |
Руска Делчева Василева | 27/19.10.2015 |
Димка Митева Шопова | 28/19.10.2015 |
Маргарита Тодорова Маркова | 29/19.10.2015 |
Иван Кирилов Иванов | 30/19.10.2015 |
Гергана Делчева Георгиева | 31/19.10.2015 |
Николина Димитрова Борисова | 32/19.10.2015 |
Минка Танева Милчева | 33/19.10.2015 |
Борис Кочев Борисов | 34/19.10.2015 |
Диана Делчева Христова | 35/19.10.2015 |
Ганка Славчева Попова | 36/19.10.2015 |
Лидия Семкова Лекова | 37/19.10.2015 |
Васил Игнатов Георгиев | 38/19.10.2015 |
Светлина Лекова Лекова | 39/19.10.2015 |
Делчо Петров Делчев | 40/19.10.2015 |
Красимира Тянкова Андреева | 41/19.10.2015 |
Мара Янкова Василева | 42/19.10.2015 |
Горка Йосифова Бонина | 43/19.10.2015 |
Славка Методиева Станкова | 44/19.10.2015 |
Светла Калинова Радева | 45/19.10.2015 |
Мара Димитрова Грозева | 46/19.10.2015 |
Ирена Маргаритова Хаджийска | 47/19.10.2015 |
Димитър Великов Ралев | 48/19.10.2015 |
Тотю Атанасов Тотев | 49/19.10.2015 |
Марийка Филева Танчева | 50/19.10.2015 |
Киро Йовчев Митков | 51/19.10.2015 |
Пенка Жекова Демирева | 52/19.10.2015 |
Бончо Русев Стоянов | 53/19.10.2015 |
Теодора Проданова Павлова | 54/19.10.2015 |
Красимир Колчев Кънев | 55/19.10.2015 |
Янко Грозев Янков | 56/19.10.2015 |
Димчо Панев Димов | 57/19.10.2015 |
Кана Георгиева Минева | 58/19.10.2015 |
Илияна Стоева Русева | 59/19.10.2015 |
Господинка Вълчева Господинова-Георгиева | 60/19.10.2015 |
Пенка Канева Колева | 61/19.10.2015 |
Николай Недев Койнов | 62/19.10.2015 |
Румяна Сотирова Койнова | 63/19.10.2015 |
Стамен Костов Тонев | 64/19.10.2015 |
Калина Ташева Запрянова | 65/19.10.2015 |
66/19.10.2015 | |
Соня Антонова Пилчева | 67/19.10.2015 |
Димитър Тенчев Тенчев | 68/19.10.2015 |
Славчо Тошков Димитров | 69/19.10.2015 |
Добринка Динева Добрева | 70/19.10.2015 |
Делчо Стойчев Иванов | 71/19.10.2015 |
Митю Желязков Марков | 72/21.10.2015 |
Ивелина Димитрова Ралева | 73/21.10.2015 |
Добромир Георгиев Добрев | 74/21.10.2015 |
Пенка Михалева Марева | 75/23.10.2015 |
Пон | Вт | Ср | Чет | Пет | Съб | Нед |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |
20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |
27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
относно: Предсрочно прекратяване на пълномощията на кмета на кметство с.Длъгнево, община Димитровград
относно: Определяне на членове на ОИК, участващи в предаването на изборните книжа и материали на СИК.
относно: Определяне на двама упълномощени представители, съгласно т.15 от Решение на ЦИК №3053-МИ/01.02.2016г., които ще получават хартиените бюлетини за частичните избори за кмет на кметство с. Ябълково, община Димитровград на 02 юли 2017 г.