Местна коалиция Движение ЗАЕДНО за промяна (Коалиция Движение ЗАЕДНО за промяна; ПП ЕДИННА НАРОДНА ПАРТИЯ; ПП ДВИЖЕНИЕ ГЕРГЬОВДЕН; ПП СЪЮЗ НА СВОБОДНИТЕ ДЕМОКРАТИ; ПП ДВИЖЕНИЕ БЪЛГАРИЯ НА ГРАЖДАНИТЕ; ПП БЪЛГАРСКИ ЗЕМЕДЕЛСКИ НАРОДЕН СЪЮЗ; ПП СЪЮЗ НА ДЕМОКРАТИЧНИТЕ СИЛИ)

Застъпници на кандидатската листа на съответната партия/коалиция/местна коалиция/инициативен комитет№ на удостоверение
НЕРГИН ИБРЯМ ВЕЛИ1/24.10.2019
ЕЛЕНА МИХАЙЛОВА ЧАНКОВА2/24.10.2019
ЕНЧО ДИМИТРОВ ХЕРГЕЛДЖИЕВ3/24.10.2019
РУМЕН ВАСИЛЕВ ИВАНОВ4/24.10.2019
АТАНАС ПЕТРОВ ДАМЯНОВ5/24.10.2019
ЖУЛИЕТА ВАНЧЕВА ИВАНОВА6/24.10.2019
ТОНКА ХРИСТОВА ДЕЧЕВА7/24.10.2019
ДИЛЯН ИВАНОВ НАЙДЕНОВ8/24.10.2019
МИГЛЕНА ГЕНОВА БИНЕВА9/24.10.2019
ЯНКА ЖЕКОВА БОРИСОВА10/24.10.2019
БОРИСЛАВ МИЛЧЕВ БОРИСОВ11/24.10.2019
ЗДРАВКА ИВАНОВА ЖЕЛЕВА12/24.10.2019
КАЛИН ДЕЛЧЕВ КАЛИНОВ13/24.10.2019
ЕМИЛИЯ ВАСИЛЕВА ТОДОРОВА14/24.10.2019
ХРИСТИНА АНГЕЛОВА КОЛЕВА15/24.10.2019
ГОСПОДИН ГЕОРГИЕВ ПЕТРОВ16/24.10.2019
СТАНИМИР ХРИСТОЗОВ ДАНЕВ17/24.10.2019
ЕЛЕНА ГЕОРГИЕВА КОСТОВА18/24.10.2019
КИРИЛКА АТАНАСОВА ГЕОРГИЕВА19/24.10.2019
ПЕТЯ ГОСПОДИНОВА АНГЕЛОВА20/24.10.2019
ДИМИТЪР ПЕТРОВ ПЕТРОВ21/24.10.2019
ЮНАЛ АДЕМ КЕМАЛ22/24.10.2019
ГЕОРГИ ЛИЛЯНОВ БОРИСОВ23/24.10.2019
ВЕСЕЛИН ГЕОРГИЕВ ГЕОРГИЕВ24/24.10.2019
НИКОЛАЙ ГЕОРГИЕВ ХРИСТОВ25/24.10.2019
ГЕОРГИ СТОЯНОВ БАКАЛОВ26/24.10.2019
ЙОАНА ЯНЧЕВА НАЙДЕНОВА27/24.10.2019
МАРИЯНА ВАНЧЕВА ВЪЛЕВА28/24.10.2019
ГРОЗДАНКА НИЧЕВА ЕВТИМОВА29/24.10.2019
НИКОЛАЙ АТЕЛИНОВ НЕДЕВ30/24.10.2019
ТЕНЧО ДАМАСКИНОВ АХЧИЕВ31/24.10.2019
РОСИЦА АНГЕЛОВА ТОДОРОВА32/24.10.2019
КРАСИМИРА РУСЕНОВА ВЕЛИНОВА33/24.10.2019
ИВАН ЗЛАТАНОВ АТАНАСОВ34/24.10.2019
ЖИВКО ДИМИТРОВ ДИМИТРОВ35/24.10.2019
НИКОЛИНКА БОЖИКОВА НИКОЛОВА36/24.10.2019
ПЕТЪР ГЕОРГИЕВ ТОНЧЕВ37/24.10.2019
ВЛАДИМИР ДИМИТРОВ ТОЧАРОВ38/24.10.2019
НЕДКА ХРИСТОЗОВА ТОМОВА39/24.10.2019
ДОРКА МАВЕРОВА ТЕНЕВА40/24.10.2019
КОСТА ТЕНЕВ ТОДОРОВ41/24.10.2019
ТАНКА ТОНЧЕВА ТОДОРОВА42/24.10.2019
ЗЛАТКА ДИМИТРОВА МИЛАНОВА43/24.10.2019
ПЕТРАНА ПЕНЕВА ПЕТКОВА44/24.10.2019
КИЧКА ВАСИЛЕВА ВАКРИЛОВА45/24.10.2019
ДОБРОМИРА ИВАНОВА ДИМОВА46/24.10.2019
ДОБРОМИРА СИДЕРОВА ДИМОВА47/24.10.2019
ДАРИНА ПЕНЧЕВА БОРИСОВА48/24.10.2019
МАЯ НИКОЛОВА ИВАНОВА49/24.10.2019
ЖИВКО ДОЙЧЕВ ДОНЕВ50/24.10.2019
НЕДЯЛКА ГЕОРГИЕВА ГОСПОДИНОВА51/24.10.2019
ВЕСЕЛИНА МАРИНОВА ВАСИЛЕВА52/24.10.2019
ДЕСИСЛАВА ЛЮБЧЕВА ЛЕКОВА53/24.10.2019
ЖИВКА ЙОРДАНОВА ТОДОРОВА54/24.10.2019
ВАЛЕНТИН НИКОЛОВ СИМОВ55/24.10.2019
ВЕСЕЛИНА НИКОЛОВА ДЕЛЧЕВА56/24.10.2019
ЖЕЛЯЗКО КОСТАДИНОВ СТОЕВ57/24.10.2019
КОЛЮ ХРИСТЕВ ПАНЕВ58/24.10.2019
ГАНКА АТАНАСОВА ГОСПОДИНОВА59/24.10.2019
РУМЯНА НИКОЛОВА ЗАПРЯНОВА60/24.10.2019
ИВАН ГОЧЕВ ИВАНОВ61/24.10.2019
НЕЛИ БОРИСЛАВОВА СЛАВЧЕВА62/24.10.2019
ДИЯНА НИКОЛОВА ПЕТКОВА63/24.10.2019
АЛЕКСЕЙ АНГЕЛОВ АЛЕКСЕЕВ64/24.10.2019
СТОЙЧО НОНЕВ ДЕЛЕВ65/24.10.2019
МАРИЯ ДИМИТРОВА РАЛЕВА66/24.10.2019
ТИХОМИР ДИМИТРОВ КИРЧЕВ67/24.10.2019
МАРИНА ПЕТРОВА МИТЕВА68/24.10.2019
АНТОАНЕТА МАНЕВА ИЛИЕВА69/24.10.2019
ЛИЛЯНА ИВАНОВА ДИМИТРОВА70/24.10.2019
РУМЕН РОЙДЕВ ДИМИТРОВ71/24.10.2019
ДАМЯН ТАНЕВ БОНЕВ72/24.10.2019
ДИЯНА БОЯНОВА РАДЕВА73/24.10.2019
ДИНКО СИМЕОНОВ ИВАНОВ74/24.10.2019
ДИАНА ДЕЛЧЕВА ВЪЛЧЕВА75/24.10.2019
БОЖИДАР ТОДОРОВ КЪНАЛИЕВ76/24.10.2019
ТИНКА ЖЕЧЕВА ВНУКОВА77/25.10.2019
ХРИСТО ПЕНЕВ ПАНТЕЛЕЕВ78/25.10.2019
СОНЯ КИРИЛОВА ДОБРЕВА - ДИМИТРОВА79/25.10.2019
ПЕТЯ НИКОЛОВА ГОСПОДИНОВА80/25.10.2019
ГОЧО КИРЕВ ГЛУХЧЕВ81/25.10.2019
АНТОН НИКОЛАЕВ ДИМИТРОВ82/25.10.2019
ИВАН БОРИСОВ АНГЕЛОВ83/25.10.2019
АНТОАНЕТА ПЕНЧЕВА ДЕЛЧЕВА84/25.10.2019
ПЕНКА ДИМИТРОВА ПЕТРОВА85/25.10.2019
АНГЕЛ МИХАИЛОВ БИСЕРОВ86/25.10.2019
Мишо Георгиев Янев87/25.10.2019
ГАНЧО МАРИНОВ ГАНЕВ88/25.10.2019
ГЕОРГИ ИВАНОВ ДИМИТРОВ89/26.10.2019
Валентин Димитров Кирчев90/01.11.2019

Календар

Решения

  • № 255 / 23.09.2021

    относно: Прекратяване на пълномощията на избран общински съветник, поради смърт и обявяване за избран на следващия от съответната листа.

  • № 254 / 20.04.2021

    относно: Обявяване за избран общински съветник в Общински съвет Димитровград

  • № 253 / 04.12.2019

    относно: Обявяване за избран общински съветник в Общински съвет Димитровград

всички решения